Sepetim ( 0 )
Kategoriler
JINBEI HAKKINDA

JINBEI

HAKKIMIZDA

Jinbei, 1995 yılında Şanghay'da kuruldu ve dünya çapındaki fotoğrafçılar için yüksek kaliteli flaşlar ve aksesuarlar üretiyor.

YE Xiaochun, gençliğinden beri tutkulu bir portre fotoğrafçısı. Mesleki hayatı boyunca flaşların ve LED ışıkların geliştirilmesiyle ilgilendi. 1995 yılında kendi şirketini kurma hayalini gerçekleştirdi ve o zamandan beri dünya çapında fotoğrafçılar için yüksek kaliteli flaşlar ve aksesuarlar üreten Jinbei markasını Şanghay'da kurdu.

YÜKSEK PERFORMANSLI UYGUN FİYATLAR

Bireysel aydınlatma tasarımını her fotoğrafçı için en üst düzeyde erişilebilir hale getirmeyi misyon edindik. Yüksek performanslı cihazlar, ister yeni başlayan ister profesyonel bir fotoğrafçı olun, tüm gereksinimleri karşılar.

YENİLİK VE İLERLEME

Ürün ve hizmetlerin sürekli olarak daha da geliştirilmesi, çabalarımızın merkezi noktasıdır. Gelişmiş teknolojileri kullanıyoruz ve elbette her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz, çünkü %100 müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Bu çaba tesadüf değildir, çünkü kendisi uzun süredir fotoğrafçı olan Bay YE, kullanıcının bakış açısından flaş ünitelerine yüksek talepler yüklemektedir.

HIZ VE ESNEKLİK

200'den fazla kalifiye çalışan, her yıl dünya çapında 20.000 flaş ve 60.000 ışık şekillendirici teslim etmemizi sağlayan son teknoloji bir üretim tesisinde çalışıyor. Güvenilir üretimimiz sayesinde büyük siparişleri de mümkün olan en kısa sürede işleme alabiliyoruz.

KALİTE VE YETKİNLİK

Jinbei kalite kontrolü rakipsizdir. Deneyimli çalışanlarımız, flaşlarımızın her birini 24 saat boyunca test ediyor. Ürün, müşteriye olan yolculuğuna ancak bu dayanıklılık testinden kayıtsız şartsız geçilmişse başlayabilir. Hassasiyet ve sürekli iyileştirme altın kurallarımızdır. Bu şekilde müşterilerimize en kaliteli ve maksimum güvenilirlikte bir ürün alacakları garanti edilebilir. Sürekli amacımız fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Paraflasdeposu.com, Jinbei'nin Türkiye'deki tek yetkili ithalatçısı ve distribütörüdür. Ürünlerimizin Türkiye de yedek parçaları , aküler,flaş tüpleri ve ampuller gibi sarf malzemeleri hariç olmak üzere 2 yıl garantilidir.