Sepetim ( 0 )
Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Paraflasdeposu.com'a hoşgeldiniz.

Paraflasdeposu.com ,işyerinizden ve seyahatte iken internet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır. Paraflasdeposu.com'daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz.

Bu sayfada, Paraflasdeposu.com'da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için info@paraflasdeposu.com  veya  info@doganfoto.com adreslerine mail atabilir, veya +90 (0212) 526 60 40  0 532 214 30 56 numaralı telefonlardan haftanın 5 iş günü saat 09:00-18:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. 

Paraflasdeposu.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.